Showing 81–100 of 119 results
-
Pasta per due (A1)
$15.00 – $27.50 -
Preparazione Prove INVALSI
$299.00 – $650.00 -
Private Classes – At School
$95.00 – $2,899.00 -
Private Classes – At your Home/Place of Work in NYC
$120.00 – $3,800.00 -
Private Classes – Children 3+ / At Home
$115.00 – $3,600.00 -
Private Classes – Children 3+ / At School Manhattan
$45.00 – $2,850.00 -
Private Classes – Children 3+ / Online
$37.50 – $2,399.00 -
Private Classes – Online
$80.00 – $2,600.00 -
Private Classes – With Raffaella (Children & Adults)
$110.00 – $1,199.00 -
Private Classes (DUO) Children 3+ / At Home
$65.00 – $1,950.00 -
Private Classes (DUO) Children 3+ / At School Manhattan
$27.50 – $1,650.00 -
Private Classes (DUO) Children 3+ / Online
$22.50 – $1,350.00 -
Private Classes (TRIO) Children 3+ / At home
$55.00 – $1,760.00 -
Private Classes (TRIO) Children 3+ / At school Manhattan
$20.00 – $1,190.00 -
Private Classes (TRIO) Children 3+ / Online
$17.50 – $1,040.00 -
Pronti per il test B1
$27.00 – $39.50 -
Reading Book for Speakitaly NYC Classes
$15.00 – $27.50 -
Saturday Drop Off
$1,899.00 -
Search for Italian Records
$125.00 – $250.00 -
Search for Italian Records JM
$125.00